ARAÇ BAKIMI

Kocaeli'de filtreleri ve yağı siz getirin. Tüm filtreler ve yağ değişimi bizde 60 TL.
Uzun ömürlü motor kullanımı, her dönemde yüksek performans, güvenli sürüş ve yakıt tüketimi optimizasyonu için araç bakımı çok önemlidir. Düzenli periyodlarda uzman ellerde aracınıza bakım yaptırmanız gerekir. Peki, araç bakımı nedir, kaç km’de bir bakım yapılır ve neleri kapsar?

Parçalarda Eskime / Eksilme Varsa!
Kullanıma bağlı olarak parçalarda eskime, yıpranma varsa değişim ya da onarım gerekebilir. Özellikle sıvılarda ve yağlarda eksilme, bozulma olabilir. Bunlar, motorun sağlıklı çalışması için değişim gerektirir. Bozuk bir parça, eksik bir yağ, aracınızda çok büyük sorunlara neden olabilir. Araç bakımı, sadece sizin sürüş keyfiniz için değil trafikteki diğer sürücü, yolcu ve yayaların güvenliği için de önemlidir. Bu nedenle periyodik bakım yaptırmalı, gerekli değişiklikleri, onarımları mutlaka sağlamalısınız.

Araç Bakımını Oto Hızlı Destek'de Yaptırın!
Araç bakımı için Oto Hızlı Destek'den hizmet alabilirsiniz. Bir motorlu taşıtta bulunan her bir parça, güvenli bir biçimde ve mümkün olan en iyi performansla ilerlemeyi sağlamak üzere tasarlanır. Hiç bir parça tesadüfen ya da salt aksesuar olarak bulunmaz. Araçta gördüğünüz her şeyin bir işlevi vardır. Söz konusu işlev, güvenli sürüş, konforlu seyahat, performans, yakıt tüketimi optimizasyonu, süspansiyon gibi amaçlara hizmet eder. Araç bakımında da bu gözle tüm parçalar, sıvılar, yağlar gözden geçirilir. Silecekler, debriyaj, şanzıman, motor yağı gibi sıvılar, lastikler, amortisör, triger seti, elektrik sistemi, klima gibi pek çok parça kontrol edilir.

HAVA FİLTRESİ DEĞİŞİMİ
BENZİN FİLTRESİ DEĞİŞİMİ
YAĞ FİLTRESİ DEĞİŞİMİ
CHECK-UP
PREDİYODİK BAKIM
SİLECEK DEĞİŞİMİ

kocaeli oto servis , kocaeli oto yağ değişmi , kocaeli oto bakım , kocaeli oto filtre değişimi , kocaeli oto kilometre bakımı , kocaeli oto fren servisi , kocaeli oto lastik değişimi , kocaeli oto jant değişimi , kocaeli oto akü , kocaeli akü , kocaeli oto elektrik , kocaeli oto klima , kocaeli oto klima gazı , kocaeli oto motor servisi , kocaeli oto özel servisleri , kocaeli oto servisleri , izmit oto servis , izmit oto yağ değişmi , izmit oto bakım , izmit oto filtre değişimi , izmit oto kilometre bakımı , izmit oto fren servisi , izmit oto lastik değişimi , izmit oto jant değişimi , izmit oto akü , izmit akü , izmit oto elektrik , izmit oto klima , izmit oto klima gazı , izmit oto motor servisi , izmit oto özel servisleri , izmit oto servisleri , başiskele oto servis , başiskele oto yağ değişmi , başiskele oto bakım , başiskele oto filtre değişimi , başiskele oto kilometre bakımı , başiskele oto fren servisi , başiskele oto lastik değişimi , başiskele oto jant değişimi , başiskele oto akü , başiskele akü , başiskele oto elektrik , başiskele oto klima , başiskele oto klima gazı , başiskele oto motor servisi , başiskele oto özel servisleri , başiskele oto servisleri ,

BAKIM

Kocaeli'de aracınızın yaz, kış ve kilometre bakımları Oto Hızlı Destek'de.

LASTİK

Kocaeli'de aracınızın lastik / jant satış ve değişimi Oto Hızlı Destek'de.

YAĞ VE SIVILAR

Kocaeli'de aracınızın yağ ve sıvı değişimleri Oto Hızlı Destek'de.